Messenger

Messenger Windows Phone için

Windows Phone için resmi Facebook sohbet uygulaması

Windows Phone için Facebook Messenger , mesaj göndermek veya bireyler veya arkadaş grupları ile sohbet etmeye başlamak için kolay ve hızlı bir yol sağlar.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sohbet etmenin çok basit bir yolu
  • Grup sohbetini destekler
  • Fotoğrafları paylaşmanızı sağlar
  • Çıkartmalar ve ifadeler içerir
  • Uygulamanın dışındaki bildirimler
  • Sesli mesajlaşma özelliği

DEZAVANTAJLAR

  • Sesli arama yok
  • Sadece Facebook kişileri ile sohbet etmenizi sağlar

Çok iyi
8

Windows Phone için Facebook Messenger , mesaj göndermek veya bireyler veya arkadaş grupları ile sohbet etmeye başlamak için kolay ve hızlı bir yol sağlar.

Mesajlaşmadan sohbete geçme

Artık Facebook, Messenger uygulamasını ana uygulamadan ayırmaya karar verdi. Kullanıcılara, uygulamalarının tüm özelliklerine sahip, kaygan, iyi tasarlanmış ve sorunsuz bir deneyim sunmak her zamankinden daha önemli. iOS ve Android .

İyi haber şu ki, Windows Phone sürümü, bireysel Facebook kişileri veya kişi grupları ile çok kolay bir şekilde sohbet etmenizi sağlar. E-posta adresinizle veya telefon numaranızla giriş yapabilir ve telefon rehberinizdeki kişileri otomatik olarak Facebook'ta olmayan Messenger'a ekler ve telefon numaranıza sahip kişilerin size uygulamadan mesaj göndermesine izin verir. Bu şekilde sadece bir Facebook mesajlaşma servisinden ve genel sohbet uygulaması deneyiminden daha az bir şey oluyor.

Standart metin sohbetinin yanı sıra fotoğrafları , kişisel mesajlar gibi konumunuzu veya konumunuzu yakalamak ve paylaşmak, çıkartmalar ve ifadeler göndermek için Messenger'ı kullanabilirsiniz; Bu tür bir şeyden hoşlanıyorsanız, mağazadan daha fazla satın alabilirsiniz. Sohbetleri daha iyi organize etmenize yardımcı olmak için grup sohbetlerini de adlandırabilir ve bunlara resim ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın Android ve iOS sürümleri doğrultusunda sesli mesajlar bırakabilirsiniz, ancak yine de sesli arama yapmanıza izin vermez.

Şık ve kaygan

Messenger uygulaması temiz ve taze görünüyor, hızlı ve sorunsuz ve Windows Phone kullanıcı deneyimini iyi bir şekilde entegre ediyor. Uygulama, etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen bildirimleri destekler (bir saat veya yalnızca 8:00). Telefonunuzda ne yapıyor olursanız olun, ekranın en üstünde yeni mesajlar görünür. Canlı Döşeme, kaç tane yeni mesajınız olduğunu gösterir ve en büyük karo boyutuna ayarlanmışsa, döşemenin içinde mesaj metni (görüntüler olmasa bile) görüntülenir.

Uygulamanın kendisi navigasyon söz konusu olduğunda, Messenger basittir. Son mesajlar, gruplar, Messenger kişileri ve 'etkin' kişilerin listesi arasında gezinebilirsiniz.

Olması gerektiği gibi mesajlaşma

Son yeniden tasarımlar ve Microsoft'un bir çok çalışmasıyla Messenger, Windows Phone'da Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmenin en hızlı yoludur ve genel bir sohbet uygulamasıdır.

Artık iletide olmayan birine mesaj veya fotoğraf iletebilir ve Windows Phone'da enter düğmesine basarak mesaj göndermek yerine uygulamaya mesaj gönderebilirsiniz.

Değişiklikler

  • Artık iletide olmayan birine mesaj veya fotoğraf iletebilir ve Windows Phone'da enter düğmesine basarak mesaj göndermek yerine uygulamaya mesaj gönderebilirsiniz.

windows-phone-7 için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

Messenger

İndir

Messenger (Facebook Messenger)

Messenger hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×