Messenger

Messenger iPhone için

Facebook arkadaşlar sadece bir adım uzakta

Facebook Messenger , Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmenizi ve telefonunuzdaki herhangi bir kişiye SMS ve kısa mesaj göndermenizi sağlayan bağımsız bir uygulamadır. Uygulama ayrıca diğer Messenger kullanıcılarına ücretsiz arama yapmanızı sağlar.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Grup mesajlaşmasına izin verir
  • Konum servisi dahil
  • Sesli mesaj gönderebilir
  • WiFi üzerinden ücretsiz arama desteği

DEZAVANTAJLAR

  • Daha çok yönlü uygulamalar mevcut

Çok iyi
8

Facebook Messenger , Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmenizi ve telefonunuzdaki herhangi bir kişiye SMS ve kısa mesaj göndermenizi sağlayan bağımsız bir uygulamadır. Uygulama ayrıca diğer Messenger kullanıcılarına ücretsiz arama yapmanızı sağlar.

Herkesle iletişim kurun

Messenger , grup tabanlı mesajların yanı sıra konum tabanlı işlevselliğe izin vermek için arkadaşlarınızı ve mobil kişilerinizi birleştirir .

Messenger mesajlaşmaya odaklandığından, uygulama biraz basit görünebilir. Bununla birlikte, yer hizmetleri eklenmesiyle diğer iletişim uygulamaları gibi çalışır. Grup sohbeti , birden fazla kullanıcıyı bir araya getirir ve mesajların bir pencerede harmanlanmasını sağlar.

SMS etkinse, telefon rehberinden konuşmak için Messenger'ı da kullanabilirsiniz. Uygulama sadece Facebook arkadaşlarınızı değil, telefonunuzdaki herhangi bir kişiye mesaj göndermenizi sağlar. Facebook kişileri yeşil renkte mavi bir kabarcık ve SMS mesajları ile görünür. İletişimi bitirdiğinizde, simgeyi aşağı doğru kaydırıp bildirimi ekranınızdan kaldırırsınız.

Messenger, varsayılan etiketlerin iyi bir aralığı da dahil olmak üzere çıkartmalar destekliyor, ayrıca konuşmalarınızı aydınlatmak için mağazada yeni çıkartmalar satın alma fırsatı da var.

Messenger, uygulama boyunca ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmanızı sağlar. Aramalar WiFi üzerinden ücretsizdir, ancak mobil veri bağlantısı kullanıyorsanız standart ücretleri ödemeniz gerekir.

Kısa video mesajlarını çekmek için eğlenceli bir özellik de var. Uygulama içinden cihazınızın kamerasından 15 saniyelik videoları yakalayabilir ve oynatabilir ve sohbet sırasında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğer bir özellik ise fotoğrafları, videoları ve bağlantıları doğrudan Messenger ile paylaşabilmenizdir.

Facebook, geliştiricilerin diğer uygulamalarla entegre olmasını sağlamak için platformu açtı. Artık Messenger'daki diğer uygulamalardan GIFS, video ve fotoğraf gönderebilirsiniz. Bazı önerilere ihtiyacınız varsa, En İyi Facebook Messenger uygulamalarına göz atın .

Sohbet Başlıkları sayesinde kullanımı basit

Arayüz kullanımı basittir ve çeşitli özellikler sizin için düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Kimlerin çevrimiçi olduğunu görmek ve birinin size bir mesaj yolladığında anında bildirim almak çok kolay .

Facebook kullanıcı arayüzünün tasarımı temiz ve düzenli. Menü simgelerinin mavisi ve uyarı mesajlarının yeşili, uygulamanın beyaz arka planına karşı net bir şekilde göze çarpıyor ve bu sade görünüm, konuşmaların kendilerine daha fazla yer veriyor.

Apple Watch sahipleri, klipler, Beğeniler, çıkartmalar ve doğrudan bileğinize iletilen diğer bildirimleri alma seçeneği ile Messenger uygulamasıyla bazı ekstra işlevler alırlar. Benzer şekilde, iPad sahipleri artık Messenger'ı tabletin çoklu görev işleviyle kullanabilir.

Gereksiz olabilir

Messenger, Facebook veya telefon irtibatıyla sınırlı olduğu için gerçek bir alternatif sohbet uygulaması değildir. Ancak Facebook kullanan pek çok insanla, bu uluslararası arkadaşlarla konuşmanın en iyi yolu olabilir. Resmi Facebook uygulamasının da sohbeti vardır, bu yüzden Messenger artık ihtiyacınız olmayan ekstra bir uygulama olabilir.

iphone için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

Messenger

İndir

Messenger 205.0

Messenger hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×