Messenger

Messenger Android için

Metin, sesli çağrılar ve görüntülü aramalar artık dahil

Facebook Messenger, Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan bağımsız bir sohbet uygulamasıdır. Uygulama ayrıca diğer üçüncü taraf uygulamalarını desteklemek için genişliyor, böylece GIF'leri ve kısa filmleri Messenger'a gönderebilirsiniz.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sohbetler, sesli çağrılar, görüntülü aramaları destekler
  • Üçüncü taraf uygulamaları destekleyin
  • Kullanımı kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Uyumlu uygulamalar yeni indirme gerektirir

Çok iyi
8

Facebook Messenger, Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan bağımsız bir sohbet uygulamasıdır. Uygulama ayrıca diğer üçüncü taraf uygulamalarını desteklemek için genişliyor, böylece GIF'leri ve kısa filmleri Messenger'a gönderebilirsiniz.

Ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmelerle sohbet edin

Çok fazla Facebook arkadaşınız varsa, Messenger onlarla iletişim kurmanın en kolay yoludur. Sohbetler normalde bire birdir ve arkadaşınızın mesajı okuduğunda veya bir tane yazdıklarında görebilirsiniz. Grup mesajları oluşturabilir ve tüm mesajlarınızı tek bir yerden alabilirsiniz.

Messenger ayrıca fotoğraf ve videoları paylaşmayı da destekliyor. Doğrudan bir fotoğraf veya video çekebilir veya bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Mesajlaşma yeterli değilse, uygulama ile ücretsiz sesli veya görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Hem sesli hem de görüntülü görüşmeler Wi-Fi veya hücresel veri ile yapılabilir.

Messenger ayrıca konumunuzu varsayılan olarak paylaşma seçeneğini de sunar; Uygulama ayrıca varsayılan olarak çıkartmaları destekler ve Facebook mağazasından daha fazla satın alabilirsiniz. Çıkartmaların sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, özelleştirilmiş bir mesaj eklemek için GIFHY veya Bitmoji gibi Messenger için uyumlu uygulamaları indirebilirsiniz.

Oyunların gelecekte de Messenger'a eklenme olasılığı da var.

Android'de Messenger Sohbet Başlıkları destekler. Sohbet Başlıkları, mevcut görüşmelerinize kalıcı bir kayan Messenger kısayoludır. Sohbet Başlıkları ekranınızdaki herhangi bir yere taşıyabilir ve çalışan herhangi bir uygulamanın üstünde bir yer paylaşımı görevi görür. Bir Sohbet Başlığını kapatmak için daireyi basılı tutun ve ekranın altına kaydırın.

Bunu kullandığınızda harika, ama kolayca unutuluyor

Messenger'ın kullanışlılığı, onu ne kadar kullandığınıza bağlıdır. Özellikle Messenger ile arkadaşlarınızla konuşursanız, uygulama harika. Ancak alternatif mesajlaşma uygulamaları kullanıyorsanız, Messenger cihazınızda kullanılmayabilir.

Ancak uluslararası seyahat ederken , Messenger harika bir uygulamadır, çünkü uluslararası bir telefon numarasını aramak zorunda kalırsanız pahalı masraflar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Messenger için uyumlu uygulamalar, daha fazla kişiselleştirme ekleyin, ancak uygulamayı nasıl kullandığınızı önemli ölçüde değiştirmeyin. Messenger her şeyden önce bir sohbet uygulamasıdır ve sizi arkadaşlarınıza bağlamanız harikadır.

Ancak, Messenger asla telefon numaranızı veya çeviricinizi değiştirmeyecek, hatta Facebook üzerinden de Hello ile çalışıyor.

Facebook kullanıyorsanız, Messenger'a ihtiyacınız var

Facebook Messenger'ın kullanılabilirliğini yavaş yavaş genişletiyor. Artık sesli ve görüntülü aramaları destekliyor ve sohbetlerinize ekstra bir şey eklemek için uyumlu uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Ama özünde, arkadaşlarla sohbet etmekle ilgili. Ve mesajlaşma ana Facebook uygulamasında desteklenmediğinden, Messenger'ı kullanmaya zorlandınız.

android için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

Messenger

İndir

Messenger 205.0.0.18.110

Messenger hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×